Wyjazdy na narty, zdrowie, kontuzje, ubezpieczenie narciarskie

2020-06-30


Okres zimowy dla wielu z nas to czas szusowania po stokach narciarskich. Narciarstwo staje się z roku na rok coraz bardziej popularną dyscypliną sportu. Jazda na nartach może przyczynić się do poprawy naszej kondycji fizycznej, lepszego samopoczucia a także wzmocnienia odporności i wydolności oddechowej - wspomagając przy tym pracę naszych płuc oraz serca.

Jeżdżąc na nartach musimy pamiętać jak istotne dla naszego bezpieczeństwa i ochrony jest ubezpieczenie narciarskie https://colonnade.pl/aktualnosci/ubezpieczenie-na-narty-ubezpiecz-sie-i-baw. Wypadek czy zderzenie na stoku może się stać w każdej chwili i najczęściej w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Kontuzje, które mogą się zdarzyć na nartach to urazy kolan, nadgarstka, złamania kości, kontuzje stawu ramiennego, urazy stopy, stawu skokowego oraz poważne urazy kręgosłupa. Oby te wszystkie wymienione urazy omijały nas. Niestety nie mamy na to wpływu. Chwila nieuwagi i wypadek na stoku może się zdarzyć każdemu. Jeśli wykupimy ubezpieczenie narciarskie to nie będziemy się martwić o koszty leczenia, zabiegów, operacji czy medycznego transportu do szpitala. Ubezpieczyć wyjazd możemy indywidualnie lub grupowo. Wyjazd zimowy w grupie to świetna okazja do integracji i wspaniałej zabawy. Narciarstwo bardzo jednoczy ludzi. Jest okazją do nawiązania nowych znajomości a może przyjaźni na długie lata. Dla grupowych wyjazdów narciarskich towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają ofertę w zakresie grupowego ubezpieczenia narciarskiego.

Aby szaleństwom na stoku zawsze towarzyszyła świetna atmosfera trzeba czuć się bezpiecznie i wykupić ubezpieczenie narciarskie. Warto też wiedzieć, że narty to również sposób na zgrabną sylwetkę. Uprawiając ten sport angażujemy niemalże wszystkie mięśnie, spalając przy tym mnóstwo kalorii.


@ Copyright 2018