Pinio meble to przede wszystkim atestowane, bezpieczne dla dziecka materiały oraz ekologiczne i antyalergiczne farby

2021-03-04

Możesz więc mieć pewność, że estetyczne, starannie wykonane mebelki Pinio spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci umeblować pokoik pociechy dokładnie tak, jak sobie zaplanowałeś. Wystarczy znaleźć, parę razy kliknąć i wymarzone meble są w drodze do Ciebie. Kupując mebelki pinio można dobrać do nich gustowne akcesoria pinio takie. Pinio meble to przede wszystkim atestowane, bezpieczne dla dziecka materiały oraz ekologiczne i antyalergiczne farby. Mamy do wyboru pojemny pinio marsylia regał duży oraz nieco mniejszy pinio marsylia regał mały. Dodatkowo, na życzenie, meble są personalizowane imieniem dziecka. Szeroka gama mebli ułatwia również aranżacje pokoju dziecięcego – meble można nie tylko dopasować do konkretnych potrzeb i wymagań, lecz również do metrażu. Nasz dział kontroli jakości ze swoimi rygorystycznymi normami dba o to, aby meble służyły Tobie i Twoim bliskim latami. Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim. Wystarczy przejrzeć opinie innych rodziców, aby podjąć odpowiednią decyzję. Nasze meble są naszą wizytówką. Jak kupić meble na raty? Pinio Moon szafa 2 drzwiowa posiada dwie półki przez całą szerokość szafy, pinio moon szafa 3 drzwiowa dodatkowo 3 półki przez szerokość jednych drzwi. Meble marki Pinio łączą w sobie wszystko to, co jest niezbędne do zapewnienia komfortu, bezpieczeństwa oraz zdrowego rozwoju każdego dziecka. Zarówno łóżeczko pinio moon 120x60 oraz 140x70 posiada możliwość zdjęcia jednego boku dzięki czemu otrzymujemy praktyczną sofkę, łóżeczko tapczanik dla starszego dziecka. Ciekawą propozycją jest pinio marsylia szafa trzydrzwiowa. Szafy pinio wyposażone są w najwyższej jakości zawiasy z systemem cichego zamykania. Meble w całości wykonane są z lakierowanej na kolor biały płyty. Od lat dba o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych, tworząc wysokiej klasy meble dziecięce z drewna, pochodzącego z polskich lasów. Łóżeczko 120x60 pinio marsylia posiada 3 stopniową regulację wysokości poziomu materaca oraz dwa wyjmowane szczebelki. Pinio marsylia komoda wyposażona została w praktyczną szufladę oraz półki, w których można przechować wszystkie niezbędne ciuszki maleństwa. Jeśli wysoka jakość produktu ma dla Ciebie znaczenie, meble Pinio na pewno Cię nie rozczarują! Wybierając Pinio meble dziecięce, robimy najmłodszym dużą przysługę, pozwalając im rosnąć i rozwijać się w idealnych warunkach, dopasowanych do ich potrzeb. Znajdziesz u nas meble do pokoju dziennego, sypialni, łazienki, przedpokoju, kuchni i pokoju dziecięcego.

@ Copyright 2018