Garaż blaszany blaszane, bramy garażowe, altany, wiaty, domki ogrodowe, kojce dla psów i zwierząt oraz pomieszczenia gospodarcze i schowki budowlane

2021-03-04

Garaże blaszane, chociaż od dobrych kilku lat nie straszą siermiężnym wyglądem, nie sprawdzą się w każdym otoczeniu. Dla naszych klientów polecamy garaże blaszane pojedyncze (standardowe), podwójne, hale i wiaty blaszane oraz bramy garażowe. Wykonane przez nas garaże dostarczamy pod wskazany adres w terminie od 1 do 21 dni roboczych. Garaż blaszany https://hatak24.pl blaszane, bramy garażowe, altany, wiaty, domki ogrodowe, kojce dla psów i zwierząt oraz pomieszczenia gospodarcze i schowki budowlane. Rozwiązania widoczne na zdjęciu są bardzo praktyczne, ponieważ najtańsze garaże blaszane to bardzo trwałe, solidne oraz sprawdzone konstrukcje. Naszą specalnością są duże dwu i więcej stanowiskowe garaże z blach powlekanych, oczywiście wykonujemy też garaże typowe z blachy ocynkowanej o wymiarach 3x5 i mniejsze. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne garaże blaszane, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze garaże możemy wkomponować w każdą przestrzeń bez uszczerbku na wizerunku najbliższego otoczenia. Dbając o estetykę naszych podwórek, oferujemy także blaszane schowki na śmietniki. Zapoznaj się z galerią zdjęć, w której znajdziesz wykonane przez nas garaże blaszaki różnego rodzaju. Dla spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot lokatorów mamy w ofercie tanie garaże szeregowe. Garaże metalowe oraz pozostałe nasze produkty montujemy głównie w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim oraz Wielkopolsce. Wyjątek stanowią garaże na indywidualne zamówienie. Sprawdź naszą ofertę i postaw na popularne, atrakcyjne cenowo i błyskawicznie montowane garaże dla samochodów czy miejsca na przydomowe warsztaty. Od dwóch dekad wytwarzamy, dowozimy i montujemy dla Państwa garaże blaszane. Firma CGT jestjedną z pierwszych firm, która wprowadziła garaże z zadaszeniem do produkcji seryjnej. Oferta Garaże pojedyncze Garaże podwójne Hale i wiaty blaszane Bramy garażowe Ostatnie aktualności Garaże o nowym, wzmocnionym profilu! Ze względu na indywidualne potrzeby wykonujemy garaże według projektu klienta o dowolny wymiarach z bardzo bogatą bazą elementów dodatków. Oferujemy także garaże blaszane standardowe, domki ogrodowe, altany ogrodowe, kojce dla psów, wiaty garażowe, pomieszczenia gospodarcze. Garaże posiadają dach dwuspadowy przykryty blacho-dachówką (kolor dachu do wyboru). Doświadczenie, jakie w tym czasie zdobyliśmy, pozwala nam tworzyć blaszane konstrukcje najwyższej jakości. Proponowane przez nas garaże tynkowane LUXURY mogą być dopasowane w sposób bardzo dokładny do estetyki i wyglądu elewacji budynków na posesji, na której są posadowione.

@ Copyright 2018