Oferujemy szeroki zakres hurtownia opon rolniczych do niemal wszystkich urządzeń i zastosowań – od bardzo wydajnych ciągników po ciężkie kombajny, od przygotowania gleby po żniwa

2021-03-04

Jest obecnie prężnie rozwijającym się dystrybutorem o ugruntowanej pozycji na rynku felg i opon w Polsce, wchodzącym na rynki międzynarodowe. Innymi słowy M+S to nie oznaczenie opon zimowych! Oznaczenia opon samochodowych takie jak TWI wprawdzie pokazują, kiedy na danej oponie jeździć już nie można, ale nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Oferujemy szeroki zakres hurtownia opon rolniczych http://kola-opony.pl/ do niemal wszystkich urządzeń i zastosowań – od bardzo wydajnych ciągników po ciężkie kombajny, od przygotowania gleby po żniwa. Szukasz opon do konkretnego typu pojazdu? Stały postęp technologiczny zarówno w sposobie upraw jak i stosowanych maszynach rolniczych wymaga od nas ciągłego śledzenia zmian zachodzących na rynku rolniczym. Hmm… Oznaczenia opon samochodowych niestety nie są standaryzowane i dosyć często zdarzają się niedopowiedzenia czy właśnie takie nielogiczne rozwiązania. Jednocześnie uczulam – oznaczenia opon samochodowych takie jak data produkcji czy kraj produkcji nic nie mówią o przydatności opony do użycia. Powoduje to nierównomierne zużycie bieżnika opon i elementów zawieszenia oraz pogarsza stabilność i bezpieczeństwo jazdy. Szeroka gama opon letnich, zimowych i całorocznych, pozwoli Państwu dopasować najlepsze opony do posiadanego samochodu. Tak zwane indeksy, indeks nośności i indeks prędkości, to takie oznaczenia opon samochodowych, które są normowane prawem. Inne oznaczenia opon samochodowych to na przykład „homologacje”. W takim razie jesteś zapewne szczęśliwym posiadaczem Mercedesa i opon właśnie do niego. Jest to najważniejsze oznaczenie opon samochodowych – niepoprawnie dobrany rozmiar spowoduje albo złe zachowanie samochodu na drodze albo uniemożliwi założenie koła. Tu znów z pomocą nadchodzą oznaczenia opon samochodowych. Szukasz nowych opon do swojego samochodu? Mitas, należąca do grupy Trelleborg, jest znaną europejską marką opon do maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych, motocykli, rowerów i innych specjalnych segmentów. Ze wszystkich znanych mi modeli opon do pojazdów osobowych może 10 jest dętkowych, a są to przecież bardzo nietypowe rozwiązania. Nasz obecny potencjał to załoga licząca ok 80 wyszkolonych pracowników, magazyn opon o pojemności. Jedyne ustępstwo od powyższej zasady jest przewidziane dla opon zimowych, gdzie prawo dopuszcza montaż opony z indeksem prędkości niższym o jeden niż zalecany przez producenta. Ostatnie oznaczenie opon samochodowych, które powinieneś znać, nazywa się tak: wskaźnik. Opon/kół, 13 stanowisk serwisowych, 2 samochody mobilnego serwisu opon do samochodów ciężarowych.

@ Copyright 2018