Kredyty, które można pozyskać zdalnie

2020-08-02

Jeśli chce się pozyskać kredyt znacznie szybciej wówczas warto pomyśleć o skorzystaniu z internetowych ofert. Wszystkie banki posiadają obecnie w swoich ofertach kredyty, również kredyty BGŻ online, które mogą być pozyskane w całości za pośrednictwem Internetu. Przy takich kredytach można liczyć na znacznie mniejsze formalności, co oczywiście zmniejsza czas, w którym będzie można uzyskać kredyt.


Jakie formalności trzeba spełnić?

Starając się o kredyt w Internecie trzeba przygotować:

- dokumenty potwierdzające tożsamość,

- dokumenty finansowe,

- wniosek kredytowy.

Wniosek kredytowy można wypełnić w pełni za pośrednictwem Internetu. Takie wnioski są dostępne w serwisach finansowych banków. Pozwala to na wygodne wypełnienie wniosku oraz wysłanie go w formie zdalnej.


Jakie dokumenty trzeba posiadać?

Starając się o bgz kredyt online trzeba sprawdzić jakie wymagania stawia bank. W tym względzie wiele kredytów można pozyskać bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów. Jednak szczególnie przy większych sumach kredytów najczęściej bank będzie wymagał dostarczenia dokumentów finansowych. Do takich można zaliczyć między innymi dokumenty potwierdzające zatrudnienie. Przy kredytach internetowych można takie dokumenty dostarczyć w formie zeskanowanej. Natomiast uzyskiwane dochody można potwierdzić prezentując wyciąg z rachunku bankowego. Takie wymagania mogą być stawiane szczególnie klientom, którzy nie posiadają rachunku bankowego w banku, w którym chcą uzyskać kredyt. Rzadziej zdarza się, aby bank wymagał zaświadczenia o dochodach od pracodawcy.

@ Copyright 2018