Co powinniśmy wiedzieć o linkach sponsorowanych?

2020-09-06

Na pewno warto wiedzieć, że linkami sponsorowanymi w Google są linki na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Przy linkach sponsorowanych znajduje się dopisek „reklama”, żeby użytkownicy mogli rozróżnić linki sponsorowane od wyników organicznych. Otóż, google linki sponsorowane http://sem-assistant.com/oferta/linki-sponsorowane/ stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej firm korzysta z Google AdWords.Czym jest platforma Google AdWords?


Jest to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Wtedy do naszej strony WWW prowadzi link sponsorowany. W odróżnieniu do pozycjonowania, które zajmuje sporo czasu, w przypadku Google AdWords sprawa wygląda zupełnie inaczej. Po pierwsze płacimy za efekty, czyli za kliknięcie, po drugie możemy liczyć na wejścia na naszą stronę internetową już po aktywowaniu reklamy w AdWords.Czy AdWords się opłaca?


Jeśli robimy dobre i skuteczne kampanie, wtedy możemy zyskać na nich sporo oraz zwiększyć widoczność naszej firmy w Google. To wszystko jest niezwykle ważne z punktu widzenia odpowiedzialnego prowadzenia biznesu.

@ Copyright 2018