Calvin klein Obsession night Woman stworzył nową wersje dla kobiety pełnej życia

2019-09-30

Calvin Klein chciał stworzyć zapach w nowym stylu: bezpośredni, zmysłowy i prowokacyjny. Calvin Klein zapachy męskie nie mogą się obejść również bez Truth w wersji męskiej. Dokonał rewolucji w myśleniu o stroju kobiet i mężczyzn, miksując cechy stylu obu stylów. Dla kobiet świetna będzie damska wersja tego zapachu, w której grejpfrut łączy się z wanilią i… kaktusem, tworząc optymistyczną mieszankę. Calvin klein Obsession night Woman stworzył nową wersje dla kobiety pełnej życia. Calvin Klein zasłynął z wielu perfum tworzonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ob­session Night wzbudza uczucie pożądania i tajemniczości­. Calvin Klein perfumy to słowa, które działają na wyobraźnię i budzą skojarzenia z wielkim miastem, pełnym możliwości i energicznych młodych ludzi, śmiało idących po swoje. Marka przygotowała także żele pod prysznic dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym każda kąpiel zamienia się w prawdziwie sensualne doznanie. Zapach dla kobiet zdecydowanych - ostry i intensywny. Subtelny, orientalno-drzewny podmuch nowoczesności lub rześka nuta owoców cytrusowych skradły serca mężczyzn i kobiet na wszystkich kontynentach. Calvin Klein w nowojorskim świecie mody zasłynął jako producent odzieży jeansowej. Ten rodzaj zapachów odpowiednich zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn wprowadził po raz pierwszy właśnie Klein. Obsession miał pokazać, jak on widzi kobietę. Warto zwrócić uwagę na Obsession. Obsession Night został stworzony dla prowokujących mężczyzn z lekka tajemniczych i romantycznych. Te są nieco bardziej stonowane i korzenne niż Obsession na dzień, ale dzięki temu naprawdę doskonale nadają się na wieczór. Obsession Night to niezwykle męski i seksowny zapach. Calvin Klein mówi o swoim zapachu tak: “Jest to dedykacja dla prostych wartości: rodziny, pracy, zdrowia i szczęścia. Obsession Night to męski i bogaty zapach o niezwykłej nucie czarnego zamszu, dostarczającej perfumom pełni. Cena naprawdę dobra w porównaniu do ich jakości. Klein to minimalista, mistrz koloru a także prowokator. Nowa wersja Obsession powstała z myślą o młodych i pełnych życia kobietach. Calvin Klein stał się ekspertem w świecie mody, kosmetyki i perfum. Idealnie pasuje do namiętnych kobiet z wyjątkowo wyrafinowanym gustem. Kobiet wyzwolonych, szalonych, romantycznych i żyjących chwilą. Calvin Klein to prawdziwa ikona i postać, która swoimi osiągnięciami mogłaby obdzielić niejednego człowieka. Klein swoimi kompozycjami pokazuje, jak bliski związek ma człowiek z naturą. Calvin Klein to jedna z kultowych marek, która w swoim portfolio posiada ikoniczne już zapachy.

@ Copyright 2018